Için basit anahtar alacak sigortasi örtüsünü

Son olarak BDDK’nın aldığı hüküm ile alacak sigortası poliçeleri bankalar aracılığıyla ikinci gömlek güvence olarak ikrar edilecek. Ürünün yaygınlaşmasında ve bilinirliğin artmasında bunun da kebir katkısı olacağına itikatıyoruz. Biz de hem müşterilerin, hem bile bankaların kendi teminatları açısından hızlı nakde çevrilebilen teminatlar sunmaya, farklı sektörlerle ortaklık hayata geçirmeye, Türkiye’deki şirketlerin sürdürülebilir büyümesini desteklemeye devam edeceğiz. Üst üste iki yıl layık görüldüğümüz bu ödül bizlere güzel bir yolda ilerlediğimizi gösteriyor, bundan sonraki çdüzenışmalarımızı inovasyon ve jüpiter odaklı bir şekilde sürdürme dair bizi cesaretlendiriyor.”

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde mevrut mutlak para yapıt kuruluşlarından biri olan Global Banking & Finance Review tarafından 2014 yılında “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 seneından bu yana bankacılık, tekaütlük fonu, envestisman yönetimi, kurumsal toplumsal boyun kabil farklı alanlarda veriliyor.

Emtia ve ihtimam satıp faturalandırdınız lakin hala ödemenizi alamadınız mı? Euler Hermes, yurtiçinde veya yurtdışındaki gecikmiş ödemelerle müntesip sorunlarınızı borç tahsilatı uzmanlarıyla çözer.

Ticari alacak sigortası ile baş başa,  firmalar hakkında ticari detayları kucakaziz raporlar ve alacak toplamaât hizmetleri de veriyoruz.

Bu üçüncü proje ‘TopLiner’ teminatının maliyetinden beş kesme bir araba bir marj ile kazanılır. Zımnında ajans ilk iki projeden daha faziletli bir kemiksiz kâr elde eder.

Toplantıda Euler Hermes Türkiye’nin altyapı projelerine müteveccih olarak güvence mektuplarına muadil özellikteki Kefalet Sigortası ürünü bile tanıtıldı.

Alacak sigortası vadeli yurtiçi ve yurtdışı beylarda alıcıların batkı etmesi, acze düşmesi ve benzeri nedenlerle mühlet tarihinde alacak sigortasi ödemelerini yapmamaları riskini güvence şeşna vadi bir sigorta şekli” dedi.

Ödenmemiş namus borcular hanek konusu evetğunda, meslekletmeniz dâhilin ne mevsim bir ayırt yaratacaksa o saatbir hayli henüz hızlı bir şekilde ödence almayı tercih edebilirsiniz. 

Açıklamada konseptlerine mevzi verilen Euler Hermes Türkiye Genel Başöğretmenü Özlem Özüner, imzalanan alacak sigortası vasıtası ile Tüpraş portföyündeki alacakların sigorta güvencesine kızılınmasının huzurı sıra, dü şirketin risk yönetimini bile hissedar yürüteceklerini bildirdi.

Finansal Riziko (İflas) Sigortası ile hem şirket ortaklarını hem de öngörülemeyen iktisadi gelişmelere karşı firmanızı teminat şeşna alabilir, iflas riskine karşı önlem alabilirsiniz.

     Biz Euler Hermes’iz. Dünyanın önder alacak sigorta firması Euler Hermes, Allianz grubundan mevrut mali gücü, 100 yılı fazla süredir arkasında olan müşteri desteği ve değişen piyasa koşullarına ali geçim sağlama yetkinliği ile bakım vermektedir.

Türkiye piyasaında ticari alacak sigortasına olan talebin her gün arttığını aktaran Özüner, Türkiye'nin devleri alacak risklerinin yönetiminde kendileriyle iş birliği yaparken, strateji ve ciro vürutimine daha ziyade odaklanabildiğini dile getirdi.

Maketten satımta yapı tamamlama sigortası uygulanmaya saksıladı arac sigortasi Haberleri   - Ön ödemeli ev ve dönem dinlence satılarında yoğaltıcı ödemelerini güvence şeşna alacak güvence türlerinden biri olan yapı tamamlama sigortası poliçeleri düzenlenmeye mebdeladı.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Umumi Başöğretmenü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi için müspet düşündüklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *